| SlenderMan299 a întrebat:

TPU sa imi iau call of duty ghosts pe pc sau pe xbox 360? Eu as vrea pentru PC pentru ca o sa benificiez de o grafica mai buna, dar pe xbox 360 am prieteni cu care pot sa ma joc call of duty numai ca grafica e cam nasoala.Ce sa fac TPU?

1 răspuns:
| AlexShadow26 a răspuns:

Sincer mai bine il iei pentru xbox daca ai si cu cine sa te joci daca ai casti sau skype (skype pe pc daca nu ai casti la xbox) daca te joci cu prietenii o sa uiti de grafica si + sa dai banii pe grafica e cam... adica tu pentru ce joci gameplay poveste sau doar grafica? bafta