| Aaaaaaaaandrei a întrebat:

Unde cresc bine in metin2united la lvl 69?

Răspuns Câştigător
| Sebishor a răspuns:

Buna Mo poti creste bine in v1, v2, padurea rosie mai bine iti recomanda v2 ceaw bafta. funditapuppy dog eyes laughing

5 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Cave 2

| FlorinReVine a răspuns:

Padurea rosie e perfect sau v2. fundita?big grin

| yoonutzz a răspuns:

In v4

| Irefwtabil a răspuns:

Fi atent!
Iti faci un DGA sau un otel bun si te duci frumos in ultima camera v2 cu licori si inel de xp pana la lvl 75
Dupa faci 80 in padure la fel cu un otel +9 bun si partizan sau semiom +9
Bft FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In padurea rosie e cel mai bine eu am venit in padurea rosie cand aveam lv 69 am luptat 10 minute si ia sa vezi am facut lv 99, eu am cont de 103 pe united! Ascultama pe mine du-te in padurea rosie.