| anaconda26 a întrebat:

Unde este procesorul

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pe placa de baza. laughing Unde este coolerul si radiatorul. Sub ele.

| Wehrmacht a răspuns:

Care procesor? Ala mare, principal este sub cooler(ventilator)-ul care este pe placa de baza.Iti recomand sa nu scoti cooler-ul.Trebuie pusa alta pasta si daca nu stii nici macar unde este sunt sigur ca il vezi rupe cand vei incerca sa il bagi la loc.

| ionutVUVUZELA a răspuns:

E in cur la mine vrei sa il cauti? e in unitate e pe placa de baza vezi ca e pe langa cooler. uneori dedesubt