| oiegas20 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu ceva jocuri interesante pentru pc. Vreau sa mai pierd vremea cu cate un joc bun. Strategie, adventure, MMO, masini, simulatoare, etc. Multumesc mult!

1 răspuns:
| ksuper31 a răspuns:

Warcraft 3.Joaca online pe Garena, ca in magazine nu se mai gaseste de putin timp, pentru a-l juca pe B.net oficial.Joc jocul asta de 7 ani si inca nu m-am plictisit. Dupa ce downloadezi garena, sa ma adaugi la prieteni(ksuper31) de pe Garena Plus. Jucam ceva impreunabig grin.
Succes!