| qCrotal a întrebat:

Va rogggggggggggggg dati-mi si mie un cont crossfire sau cum imi fac contul? funda

1 răspuns:
| Pufulet3211 a răspuns:

Esti jucator adevarat de Metin2? Vrei sa descoperi o noua provocare? Ei bine, http://metin2diavola.ro/site/index.php insasi o provocare deosebit de grea, arata-ti marile puteri in lupta contra monstrilor. Descarca clientul nostru, inregistreaza-te si intra in batalia marilor regate contra monstrilor! Ce ai de pierdut? Nimic! Ce ai de castigat insa, este o experienta unica si plina de distractie alaturi de staff-ul nostru matur, capabil de a lua o decizie corecta in fata problemelor intampinare! Marea aventura abia a inceput!