| spek a întrebat:

Vai deci nu mai Suport... De cand mi-am bagat windows 7 am o eroare la metin2, intru in el ma loghez apoi stau 1-2 minute si imi iese din joc si-mi apare o eroare cu multe"?" ce e de facut x(? /Funda!

5 răspunsuri:
| DenniDen a răspuns:

Trebuie sa downloadezi din nou metinulhappy

| Remus13 a răspuns:

Ba nu trebuie sa-l downloadezi iar.
Ai foarte mult lag, trebuie schimbat ram-ul pc-ului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Nu trebuie sa-l downloadezi
2.Nu ai lag, si mie mi s-a intamplat asa si aveam lag...o groaza
3. Windows 7 nu este de vina... Poate o eroare...si mie mi se intampla adesea(ma joc METIN2TDL)

| DenniDen a răspuns:

Mie una mi-a mers cand l-am downloadat din nou rolling eyes

| Georgicuță a răspuns:

Click Dreapta pe My Computer->System Protection->Advance->Prima casuta "Settings"->DEP(Date Execution Prevention)->Bifeaza prima optiune sau bifeaz-o pe a 2-a si dai add si adaugi acolo mt2.exe sau ******.exe