| Burcea_Valentin_1999 a întrebat:

Vreau niste jocuri sa fie can realitate cu job masini in afara de gta asa se poate si online

Răspuns Câştigător
| PuținConteazăNumele a răspuns:

Uite aici niste jocuri foarte tari http://www.tpu.ro/......si-online/

5 răspunsuri:
| heAdgN a răspuns:

APB

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Mafia 2 dar nu stiu daca se joaca online

| DarthNiger a răspuns:

Euro Truck Simulator 2, trebuie sa iti cumperi un camion, si duci benzina, orice fel de incarcatura in orice oras si in orice tara, nu stiu daca se joaca online, bafta!

| T4zu a răspuns:

Salut. Uite o lista. Need For Speed MostWanted 2012, Need for speed the Run, Need for speed Rivals (da iti trebuie un pc gaming bun), Euro truck simulator 2, Need for speed pro street (ACESTEA SUNT CU MASINI, SINGLE PLAYER in general), NFS world e online cu masini. Daca vrei joc ca si in realitate GTA5, Max Payne 3, daca vrei ceva horror Outlast2, BloodRayne2 etc.

| Ombi a răspuns:

Saint Row 3, respectiv 4. Sper sa-ti placa!