| Ctmfresh28 a întrebat:

Vreau niste servere pe samp romanesti roleplay 0.3e.In afara de :b-zone, linkmania,egaming,rgaming,prounionrpg, etc.

Vreau sa se fac bani greu dar sa fie preturi mici de ex sa castig 100$pe zi(mi se pare mai real)si o masina sa coste 10000$.

300 răspunsuri:
| Ghereben a răspuns:

Varianta noua 0.3x
HostName: 4-Games RPG (Un nou inceput!)
Address: 195.225.58.176:7777
Players: 2 / 100
Ping: 23
Mode: 4-Games RPG v1.0
Map: San Andreas

| Samp_Mihaitza_1997 a răspuns:

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
>>>>>
HostName: [0.3x]Hard Zone Stunt » /CreateClan
Address: 188.240.231.133:7777
Players: 20/ 40
Ping: 7
Mode: Romania:Stunt|Drift|DM|Race
Map: Romania:Stunt|Drift|DM|Race
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

| Oana_Darius_1996 a răspuns:

HostName: (0.3x)Test
Address: 178.156.200.154:7777
Players: 3 / 50
Ping: 132
Mode: rGaming RPG v0.1
Map: LS-LV

Va rog sa cititi informatiile despre server.

Serverul este RolePlay, el este acum in teste.
Un lucru foarte importatn, cand intrati pe server si v-ati inregistrat dati /report m-a adus xTremeR, am vazut reclama serverului pe un site.

Informati despre server.

Factiunile sunt urmaroare:
1. Politia Romana
2.Servicicu Roman de Informati.
3.Armata Romana
4.Smurd
5.Romi
6.Taxi
7.School Instructor
8.Hitman
9.News Reporter
10.Remorcari Auto
11.Clanul Sadoveanu
12.Clanul Capone
13.Clanul Duduianu
14.Clanul Corsicaru
15.Clanul Tobasaru
16.Clanul Camataru
De asemenea se cauta lideri seriosi in factiuni, si se mai cauta si playeri seroisi pentru admin.

Joburile de pe server sunt cele cunoscute de voi.

Masini personale

Pe acest server poti avea :

-o masina personala
-un motor personal
-un avion personal

Masinile, motoretele, si avioanele sunt foarte ieftine.
De exemplu Infernus costa 2.000.000 dolari.

Forum vom avea in curand.

va asteptam cu mare drag sa jucati la noi pe server.

| Mylyy a răspuns:

HostName: X-ZoNe [0.3x] - New Update! Join
Address: samp.aiurea.net:7777
Players: x / 69
Ping: 7
Mode: X-ZoNe Roleplay
Map: Los Santos

| Tigrisorul112 a răspuns:

HostName: SkyG RPG 0.3x! Let's go!
Address: 93.119.30.64:7777

Serverul este nou, inca se mai cauta lideri la cateva factiuni.
Joburile le luati de la primarie.
Joburile sunt:
1)Joburi leaglebig grinetectiv,Avocat,Mechanic,Bodyguard,VanzatorDeZiare, Boxer, Camionagiu, Fermier, Gunoier.
2)Joburi ilegaletonguerostituata, DealerDeDroguri, SpargatorDeMasini, DealerDeArme.

Factiuni:
Politia Romana
Serviciul roman de informatii(Inactiva momentan)
Armata Romana
SMURD
Hitman Agency
School Instructors
Remorcari Auto
News Reporter
Agentia de Taxi
Rromi(Inactiva momentan)
Clanul Duduianu
Clanul Sadoveanu
Clanul capone
Clanul tobosaru(Inactiva momentan)
Clanul Corsicanu(Inactiva momentan)
Clanul camataru(Inactiva momentan)

| Tigrisorul112 a răspuns:

HostName: SkyG RPG 0.3x! Let's go!
Address: 93.119.30.64:7777

Serverul este nou, inca se mai cauta lideri la cateva factiuni.
Joburile le luati de la primarie.
Joburile sunt:
1)Joburi leaglebig grinetectiv,Avocat,Mechanic,Bodyguard,VanzatorDeZiare, Boxer, Camionagiu, Fermier, Gunoier.
2)Joburi ilegaletonguerostituata, DealerDeDroguri, SpargatorDeMasini, DealerDeArme.

Factiuni:
Politia Romana
Serviciul roman de informatii(Inactiva momentan)
Armata Romana
SMURD
Hitman Agency
School Instructors
Remorcari Auto
News Reporter
Agentia de Taxi
Rromi(Inactiva momentan)
Clanul Duduianu
Clanul Sadoveanu
Clanul capone
Clanul tobosaru(Inactiva momentan)
Clanul Corsicanu(Inactiva momentan)
Clanul camataru(Inactiva momentan)

| Rotar_Gabriel_1997 a răspuns:

93.119.30.72:7777 SamP DeviL Roleplay (CEL MAI TARE SRVR DE SAMP)

| Samp_Mihaitza_1997 a răspuns:

HostName: [0.3x]Hard Zone Stunt » /CreateClan
Address: 188.240.231.133:7777
Players: 37/ 40
Ping: 6
Mode: Romania:Stunt|Drift|DM|Race
Map: Romania:Stunt|Drift|DM|Race

| EfectZZZZ a răspuns:

Server info: RedZone-Suer Bonus 20:30
Adress: rpg.pronation.ro
Ping 25
Map: Los Santos

| Georgex12 a răspuns:

NordEst SAMP RPG

| MaNunke a răspuns:

Pe serverul CSDetails vi sa te relaxezi, in timpul liber si sa legi prietenii cu oameni de milioane! CSDetails incearca sa spuna NU DM-ului si sa faca jocul cat mai apropiat cu realitata! In cele ce urmeaza am sa incerc sa fac o descriere a modului.

Modul este GF de Fear editat de ( Emanuelll, ORION, Shadow)!

Pe server sunt 16 factiuni (tin sa va anunt ca numele clanurilor exista si in realitate):

Politia Romana
Serviciul Roman de Informati
Armata Romana
S.M.U.R.D.
Rromi
Taxi Company
School Instructor
Hitman
News Reporter
Remorcari Auto
Clanul Sadoveanu
Clanul Capone
Clanu Duduianu
Clanul Corsicanu
Clanul Tobosaru
Clanul Camataru

Avem o terasa langa gara SF, unde iti poti invita prietena la un suc.
Pentru a face jocul si mai apropiat de realitate am creat puncte de penalizare si supendarea permisului auto pentru 3 luni (payday) iar daca se da un test se va primi inapoi automat permisul dupa 1 luna (payday).
Politia poate sa puna blocaje, sa verifice centura jucatorilor, arata insigna.
Mapa este foarte mult editata.
CSDetails a fost creat din dorinta unor oameni de a face ceva frumos si serios, nu
pot sa va promit (daca intrati pe server) decat ca acesta nu va inceta sa evolueze si sa
va uimeasca prin lucruri placute, dar cel mai important vreau sa va spun ca acest server NU se va inchide
asa cum se intampla cu alte servere. Tocmai de aceea am deschis acest server deoarece am crezut ca singurul mod
prin care pot sti sigur ca nu se inchide un server si pierd tot este de a face chiar eu un server.Playerii care sunt suparati
ca serverele tin o scurta durata de vreme si ca dupa pierd tot pot venii aici unde va promit ca nu vom inchide NICIODATA

- Masina personala o inregistrezi la primarie, iti iei ce numere vrei... care vor aparea pe loc.
- Vama ls -sf, pasaportul il obtii facand cerere la primarie si ridicandu-l de la sectia de politie.
- Daca nu ai casa... acum poti dormi cu chirie sau la un hotel... conditi foarte bune (/sleep, /heal, cat timp ai inchiriat o camera la hotel tot acolo vei fi respamat).
- Fiecare jucator poate avea 1 masina personala, 1 motocicleta personala si 1 avion/barca personala.
- Avem 7 NPC care transporta oameni ( 3 pe autobuze, 2 pe tren si 2 pe avion), in fiecare statie ti se spune numele statiei si ce statie urmeaza, bineinteles in masinile de transport public nu te poti urca fara bilet.
- Sistemul de register/login rescris de la 0.
- Atentie! Totul se salveaza in tabele din baza de date MySql!
- Garaje

Serverul beneficiaza de:
Masini Personale
Barci Personale
Heli Personale
Moto Personale

Yard

Inmatricularea masinilor cu numar personalizat:

http://i.imgur.com/B8uTV.jpg

Si de alte lucruri interesante!
dns (ip) rpg.csdetails.ro
forum / site: www.csdetails.ro

| Bogdean a răspuns:

Rpg.sa-zone.com

| hakan a răspuns:

Cel mai bun server playinferno:
HostName:playinferon
Adress:gta.playinferno.net
Players:10/100
Ping:45
Mode:playinferno
Map:LS,LV

Este un server cum vrei tu

| Cata_Andy_1998 a răspuns:

HostName: [0.3x] Gta.Minix.Ro - The Godfather
Address: 188.212.105.199:7777
Players: 2 / 40
Ping: 18
Mode: Godfather © Minix.Ro
Map: San Andreas

| voli a răspuns:

HostName: GFZONE: Official The Godfather Server [0.3x]
Address: samp.gfzone.ro:7777
Players: 270/ 300
Ping: 37
Mode: GFZONE RPG
Map: San Andreas

| Tlbi a răspuns (pentru Mondor):

Iti recomand serverul de samp role-play romanesc rpg.buGGed.ro, preturile la masini sunt foarte scazute si job-urile din care poti castiga bani foarte bine gandite si interesante
IP server: rpg.bugged.ro
jucatori online: peste 350

| Tlbi a răspuns (pentru daryus2221):

Iti recomand serverul de samp role-play romanesc rpg.buGGed.ro, preturile la masini sunt foarte scazute si job-urile din care poti castiga bani foarte bine gandite si interesante
IP server: rpg.bugged.ro
jucatori online: peste 350

| raulx a răspuns:

HostName: Trucking-Romania-Games[0.3x]
Address: 94.176.163.111:7777
Players: 0 / 25
Ping: 13
Mode: Trucking-Romania-Games[0.3x]
Map: San Andreas

Dam admin level 3 gratis

| raulx a răspuns:

Automat cand intrati primiti level 3 (admin)
HostName: Trucking-Romania-Games[0.3x]
Address: 94.176.163.111:7777
Players: 0 / 25
Ping: 13
Mode: Trucking-Romania-Games[0.3x]
Map: San Andreas

| ClaudiuTDG a răspuns:

Mod : Default
Nume: [Gta-Ultramania]: Sa:Mp GF [0.3x]
Online : Da
Adresa IP: 94.176.163.69:7777

| Bogdanel_Bogdan_1998 a răspuns:

Intrati pe sv 188.212.105.197:7777
Server : 0.3x
Hostat de a lasta ieri la 4:30
Care intra 2kk+casa+masina
Va asteptam...

| Bnight a răspuns:

B-night.pgl-zone.com
players 6/40
La 15 on 2lvlup+1kk
Caut scripter fff bun
Add:burlau_teofil_08
Ne vedem pe server si va astem cu mult Drag:X

| Vasi28 a răspuns:

94.176.163.54:7777 super sv rp e populat frumos... te ajut si eu daca intri. contacteaza-ma pe yahoo : the_gangster_vasi sau pe samp montezuma. bafta

| Calin_Ciprian_1977 a răspuns:

HostName: [RO]HZONE Community [0.3x]
Address: 188.240.231.198:7777
Players: X / 30
Ping: 6
Mode: RPG © xPlay
Map: San Andreas

| raulx a răspuns:

HostName: Romania RPG – Server [0.3x]
Address: 94.176.163.113:7777
Players: 11 / 50
Ping: 16
Mode: GS v1.4
Map: San Andreas

| raulx a răspuns:

HostName: Trucking-Romania-Games[0.3x]
Address: 94.176.163.111:7777
Players: 10 / 60
Ping: 22
Mode: Trucking-Romania-Games[0.3x]
Map: San Andreas

| dan82002 a răspuns:

Salut am sa va prezint urmatorul server de samp facut de mine
HostName:[RO][EN] SERVER STUNT EXTREM
Playerslove struck/100
Ping:8
GameMode:Sfr/Dkr/Stunt/Race/Parkour
Map:SanAndreas
1CommandsGeneral:/Donate;/Teles;/V;/Cmds;/Help;/Report;/BuyAdmin;/BuyVip;/Arme sau /Weapons;/Acmds;/Vipcmds
2Events
race; duel; etc
Si alte chesti

| Skaryo a răspuns:

Ip: 91.215.98.209:7777 E SERVER 100% ROMAN
MA ADUS NaNe

| alexxxa_7922 a răspuns:

S-a deschis Rlz: Roleplay --> 31.215.195.18:7777
Cautam helperi, admini si dam lidere. Staff COMPETENT
Serverul are implementat 15 factiuni, 20joburi, 100case, 20bizuri descoperiti mai multe in joc.
E 0.3x dar sa stii ca e foarte frumos serverul

| snok1435 a răspuns:

Adaugati Serverul pe http://sampromania.gettalk.net