| Ctmfresh28 a întrebat:

Vreau niste servere pe samp romanesti roleplay 0.3e.In afara de :b-zone, linkmania,egaming,rgaming,prounionrpg, etc.

Vreau sa se fac bani greu dar sa fie preturi mici de ex sa castig 100$pe zi(mi se pare mai real)si o masina sa coste 10000$.

300 răspunsuri:
| alezandru13 a răspuns:

Cel mai bestial server de sa-mp! 188.212.104.176! Incearca-l si vei vedea cu ochii tai. Nu o sa regreti!

| AlexBote a răspuns:

Viziteaza best gaming cel mai tare server.
IP:188.240.1.144
Este tare rau.Citeste aici sa afli mai multe despre el
Serverul de SA:MP Best Gaming este un Server RPG, care contine:
> 17 Factiuni: Politia Romana, Serviciul Roman de Informatii, Armata Romana, S.M.U.R.D, Clanul Tobosaru, Clanul Camataru, Guvern, Hitman Agency, Stirile BG, Taxi Cab Company, School Instructor, Clanul Sadoveanu, Clanul Duduianu, Clanul Capone, Clanul Corsicanu, Remorcari Auto, Total Security.
> 18 Joburi: Detective, Fermier, LawyerBus Driver, Lawyer, Boxer, PaperBoy, PizzaBoy, Gunoier, Balastier, Tractorist, BodyGuard, Camionagiu, Barcagiu, Sofer de Tren, Prostituata, Dealer De Droguri, Dealer De Arme.

SA-MP 0.3e Main Features

- Many minor bug fixes including security updates.
- Loads of new objects for mapping, including walls and houses.
- Servers can now change the textures and colours of objects.
- New animation and model for being cuffed/arrested.

creators community

> Adrian Gabriel (Nick SA-MP: Adrian)
> Alin Marius (Nick SA-MP: Gygiok)
> Stefan Fane (Nick SA-MP: Shoot)

| Specii123 a răspuns:

HAIDETI PE SV E SUPER TARE IN DATA DE 1/11/2013 SA DESCHIS E SUPER FAIIN HAIDETI PE EL DAM LIDER + ADMIN HostName: :: [RO]GangstaDK™ RPG-Zone 0.3e ::
Address: 188.212.105.204:7777
Players: 23 / 40
Ping: 25
Mode: •Happy V0.4•
Map: LcSNet World

| Specii123 a răspuns:

HostName: :: [RO]GangstaDK™ RPG-Zone 0.3e ::
Address: 188.212.105.204:7777
Players: 2 / 40
Ping: 25
Mode: •Happy V0.4•
Map: LcSNet World
Dam Admin/Helper/Lider/+bani case masini sunt 300 de masini Personale haiedeti pe sv Pe sv Ma cheama SpeCii. AK47 Haideti pe sv e super fain daca veniti va dau admin si lvl si bani :X:X:X::X:X:X:X:X

| Szabo_Erhard_1990 a răspuns:

SAMP.ConnecticutMC.InFo >> Cel mai tare server. Haideti si voi. Este un server cool 100% roman cu owneri prietenosi (ROMANI)! Acest server este bazat pe viata reala. Cine vrea sa incerce Ip mai sus. Haideti cat mai multi. Va asteptam.

| Bogdanashuu91 a răspuns:

HostName: Samp-Xcover
Address: 188.212.105.207:7777
Players: 42/ 100
Ping: 27
Mode: Godfather © Xcover.Ro
Map: San Andreas
Toate factiunile/job
missiuni noi
Eventuri noi
-Tankevent
-LCS cu masini
-Liniute cu masini
-Liniute cu moto
-Liniute cu barci
-Hunt
-Deagle ak47 m4 tec
-Avem arme personale/masini
Dam prime de intrare
Dam si helper si admin la jucatori adusi
Va asteptam!

| Bogdanashuu91 a răspuns:

HostName: Samp-Xcover
Address: 188.212.105.207:7777
Players: 30 / 100
Ping: 9
Mode: Godfather © XCover.Ro
Map: San Andreas
Serverul e Non-Stop
avem multe eventuri noi cu masini moto barci multe multe Va asteptam!

| Bogdanashuu91 a răspuns:

Iti dau eu un server de samp super cu comunitate, host si antiflod e super 188.212.105.207:7777
(xCover.XgZ.RO)

| Bogdanashuu91 a răspuns:

88.212.105.207:7777 Ip-ul celui mai tare server de samp Comunitate (XGZ)
Host, masini noi, evenimente noi de ex: liniute cu barci.masini si moto
Lcs la evenimentul lcs este loc amenajat si dotat cu masini
Tank Event
Missiuni pe bani grei si super

Cateva descrieri acest server ruleaza in modul GODFATHER
Factiuni (toate) :

Police
FBI
National Guard
Medic
The Mafia
The Triads
Hitman
News
Taxi Company
License Faction
Ballas
Las Venturas Vagos
Varios Los Aztecas
Grove Street

Joburi:
1.Detective
3.Lawyer
4.Mechanic
5.Bodyguard
6.Bus Driver
7.Boxer
8.Car Dealer
9.Paper Boy
10.Trucker
13.Whore
14.Drugs Dealer
15.Car Jacker
16.Arms Dealer

A FOST WIPE AI SANSA LA CASA//BIZ

| hakan a răspuns:

Cel mai bun server playinferno:
HostName:playinferon
Adress:gta.playinferno.net
Players:10/100
Ping:45
Mode:playinferno
Map:LS,LV

Este un server cum vrei tu

| Vasi28 a răspuns:

94.176.163.54:7777 super sv rp e populat frumos... te ajut si eu daca intri. contacteaza-ma pe yahoo : the_gangster_vasi sau pe samp montezuma. bafta

| LuciaNNN a răspuns:

HostName: [0.3x]Play4Gaming:GodFather
Address: gta.play4gaming.com:7777
Players: 12 / 100
Ping: 17
Mode: PLAY4GAMING GF
Map: San Andreas
DAM $$$ MULTI DE INTRARE LEADERE SANSE MARE HELPER GO GO GO HAI SA NE INMULTIM SA DEMONSTRAM CA SUNTEM TARI!

| Balasa_Sorin_1977 a răspuns:

HostName: Gta.dmc.ro [0.3x]
Address: 176.223.35.11:7777
Players: 2 / 100
Ping: 123
Mode:.:::Gf.SrZone.Ro:::.GF
Map: San Andreas
E nou, primesti helper 1 de inceput, la 3-4 playeri adusi admin 1

| Apetrii_Iulian_1996 a răspuns:

HostName: Xtream-Zone: Godfather Server
Address: 188.212.104.188:7777
Players: 1 / 40
Ping: 39
Mode: XtreamZone GF
Map: San Andreas dau admin daca aduci playeri

| Apetrii_Iulian_1996 a răspuns:

HostName: Xtream-Zone: Godfather Server
Address: 188.212.104.188:7777
Players: 1 / 40
Ping: 39
Mode: XtreamZone GF
Map: San Andreas

| daniel939231 a răspuns:

HostName: SkyZone: RPG Server
Address: 93.119.26.12:7777
Players: 80 / 150
Ping: 40
Mode: Version [RP] v5.5.6
Map: Los Santos

SkyZone este un server de Sa:Mp care a atras atentia multor jucatori impatimiti.
Aici si sansa sa ai lider la factiunea preferata, masini personale, case, bizuri
absolut tot ce ai nevoie ca sa te destinzi in timpul liber. Avem sistem automat
de bonusuri la DM-ul intre mafii, masinile personale pot fi conduse doar de
proprietar. Avem trucking mode si Pilots mode inclus, asta ofera sansa jucatorilor
sa faca bani mai multi, si multe altele. Doar aici ai sansa sa intri in Staff daca ai activitate si
treci un test. Media de playeri este de 80-120 on pe timp de zi si am atins de cateva
ori maxima de 150/150. Pt mai multe detalii te astept pe sv-rul nostrul la
ip - 93.119.26.12:7777 sau ma poti contacta la Y! M - rpg_skyzone Te astept. www.sky-zone.ro/forum

| Ghereben a răspuns:

Varianta noua 0.3x
HostName: 4-Games RPG (Un nou inceput!)
Address: 195.225.58.176:7777
Players: 2 / 100
Ping: 23
Mode: 4-Games RPG v1.0
Map: San Andreas

| CosminuTuL1500 a răspuns:

HostName: TrueGaming Reality RolePlay [0.3x]
Address: 93.119.30.154:7777
Players: 12 / 50
Ping: 8
Mode: TG:RP v4.6 - RPG
Map: • LS and LV •

Se da helper la 5 playeri adusi si la 15 playeri admin!

| Bwa_Denis_1997 a răspuns:

HostName: SaMp.LGZ.Ro - wWw.LGZ.Ro [0.3e]
Address: samp.strike-zone.eu:7777
Players: 3 / 50
Ping: 76
Mode: • LGZ ™ v0.4 •
Map: Los Santos

intra cel mai nou server :P si cel mai misto daca vrei mai multe detalii : ym: denis. dima15 si skype : florin7941

| Luckuuuuuuuuuuuuuuuu a răspuns:

Acest sv este exact acela cum ti l'ai dorit tu castigi bani prin munca, orice masina la buycar dar trebuie sa muncesti pentru bani, etc vezi mai jos, te astept.
Next Evolution RPG (samp.next-evo.org)

Status: Online
IP: 93.119.26.229:7777
Gamemode: Next-Evo v3.0
Mapname: Romanian Map
Players: 43/100
Uptime: 97.38%

Factiuni:

Crips Gang
The Triad
Nortenos
Underground Street Tuning
Taxi Cab Company
Tow Car Company
Los Santos Council
FBI
Police Department
National Guard
Ambulance
News Reporter
Hitman Agency
Corleone Family
Yakuza Family
Bloods Gang
Surenos

Deasemenea mai se pot face cereri pentru lider de la level 5.
Si pentru helper de la level 6.
Gasesti orice masina la Buycar fara sa donezi bani
Trebuie sa muncesti pentru bani, dupa care iti poti cumpara o masina.
Admini/helperii te ajuta cu orice problema
Avem playeri RP, glumeti, seriosi.
Asteptam orice jucator cu drag.
Avem si forum http://next-evo.org/forum/index.php aici gasiti mai multe informatii.
Codurile sunt interzise Orice.
Orice problema se rezolva in maximum 24 ore

- Iti poti cumpara o casa;
- Iti poti cumpara masini;
-Iti poti cumpara o afacere pentru ati face bani mai usor;
- Puteti sa va cumarati si arme pentru propria siguranta.
-Te poti casatori, poti sa ai o familie.
-Te poti baga intr'o factiune.

Joburi:

Detective
Lawyer
Mechanic
Car Jacker
Arms Dealer
Drugs Dealer
Bus Driver
Whore
Bodyguard
Boxer
Paper Boy
Trucker
Farmer

Si multe altele le gasiti pe Server!
Enjoy.

| Ktalusul a răspuns (pentru Luckuuuuuuuuuuuuuuuu):

Cum te numesti pe sv?

| Cornea_Cristi_1991 a răspuns:

DNS: samp.alphacs.ro
Forum: www.alphacs.ro
Video: http://www.youtube.com/watch?v=P4j4JFYQE5E

Serverul a fost plimbat prin mai multe comunitati, initial deschis pe 'gamebook'.
Acum ca ne-am stabilit cu ajutorul celor de la AlphaCS, va asteptam in numar cat mai mare!

Puteti alege un vehicul personal din: 2 tipuri de motociclete(Freeway, FCR-900) + 2 tipuri de masini(Buffalo, Windsor)
atunci cand ajungeti la level 8 si detineti suma de 5.000.000

O mapa de iarna a fost creata si amplasata undeva pe mare in perioada sarbatorilor!

5 posturi de radio diferite ca gen muzical pot fi activate prin comanda /rmusic!

"Drop Guns", un plugin realistic care te lasa sa iei armele de pe jos celor omorati!

Poti Depune | Retrage materiale, droguri, bani in propria casa (/housedeposit /housewithdraw)

Factiuni:

Police (lvl 5+)
FBI (lvl 5+)
National Guard(lvl 5+)
Medic(lvl 2+)
News(lvl 2+)
Taxi(lvl 2+)
School Instructor(lvl 2+)
Hitman(lvl 5+)
The Mafia(lvl 4+)->Alianta 1 | Solicitati
The Triads(lvl 4+)->Alianta 2 | la
Ballas(lvl 4+)->Alianta 1 | war
Grove(lvl 4+)->Alianta 2 | de
Los Santos Vagos(lvl 4+)->Alianta 2 | 3 ori
Varios Los Aztecas(lvl 4+)->Alianta 1 | pe zi.
NRG club(lvl 7+)

Eventuri automate : Primul care tasteaza un anumit cuvant castiga, Hunting, Sac cu bani.
Eventuri zilnice : Counter-Strike, DestructionDerby, Deagle, LCS, HNS, si multe altele organizate de catre STAFF!

Recrutam STAFF capabil!

| Raducan_Marius_1996 a răspuns:

HostName: Viata Adevarata | Roleplay || Client : SAMP 0.3x
Address: 84.247.54.62:7777
Players: 19 / 50
Ping: 13
Mode: Romania VA-RP v5.0
Map: Los Santos

| Bogdanel_Bogdan_1998 a răspuns:

Intrati pe sv 188.212.105.197:7777
Server : 0.3x
Hostat de a lasta ieri la 4:30
Care intra 2kk+casa+masina
Va asteptam...

| Alin_Ionut_1977 a răspuns:

Aionut65 mesu conecteazama

| xl4ur1x a răspuns:

195.225.58.228:7777 Best Romania RP! contactati Legionaire daca aveti nevoie de ajutor!

| ValyAndrey a răspuns:

HostName: BrotherHood.RPG
Adress: 93.119.30.72:7777
Players: x/50
Mode: BrotherHood v1.1
Map: San Andreas

| Frum_Aleex_1994 a răspuns:

RPG>MNX>RO Lebel 3 + 200k newbie! go go go

| Morariu_Catalin_1998 a răspuns:

Nu ai auzit inca de noul server Sa:Mp? Proaspat deschis te asteapta cu noi aventuri in lumea virtuala.

Name server: Project Reality
Ip: 188.24.206.98:7771
Players: 10/50
Ping: 16
Map: San Andreas

Cu ce vine acest minunat server?
Raspunsul e chiar aici!
- Se ofera LIDER FACTIONS.
- Multe JOBURI NOI * Banker
* Ucenic
* Bodyguard
* Train Driver
* Stealer
* City hall
-Ti-ai dorit intotdeauna sa te casatoresti in Sa:Mp? Aici iti poti indeplinii aceasta dorinta!
- Dar nu in ultimul rand sansa la HELPER sau ADMIN.

Si asta nu e tot!
- Contine o mapa bine lucrata, un staff de nota 10 si lista continua.

Eventuri zilnice si ofertele spectaculoase mentin o atmosfera uimitoare pe 188.24.206.98:7771.

Atentie! Mai sunt 22 de FANCTIUNI la care poti devenii CHIAR TU LEADER!

Te asteptam pe server!

Alte date despre server
http://www.servere-samp.ro/index.php?action=view&address=188.24.206.98:7771

| LikeALife a răspuns:

HostName: ---=[The Kill Zonek]=---[CAUTAM ADMINI]
Address: 92.114.13.216:7777
Players: X / 37
Ping: 31
Mode: •PGZ•
Map: LS/SF

UITE AICI CAUTAM ADMINI DAM SHI FREE CONNECT FOR MORE INFO!

| Specii123 a răspuns (pentru LikeALife):

HostName: :: [RO]GangstaDK™ RPG-Zone 0.3e ::
Address: 188.212.105.204:7777
Players: 1 / 40
Ping: 30
Mode: •Happy V0.4•
Map: LcSNet World

| Hardroleplay99 a răspuns:

Serverul Modern Role-Play revine cu alt nume, CityLife Role-Play! Un nou
gamemod atragator, care pe viitor va ajunge la standarde europene, va
asteptam www.citylife-rp.net! Aveti nevoie de inregistrare pe site pentru
a va loga pe server! Va asteptam si va dorim un an nou fericit si cu multe
impliniri alaturi de STAFF-ul CityLife Role-Play!
HostName: CityLife-RolePlay |www.citylife-rp.net[0.3e]
Address: sv.citylife-rp.net:7777
Players: 40 / 100
Ping: 33
Mode: CL:RP v2.4.9
Map: Los Santos