| aNdr3yBe a întrebat:

Vreau sa imi fac un ninja arc pe server privat, dar mi-am facut full flexibilitate dar tot nu dau dmg mare.happy (dau 10k.critic 20laughing ) nu am jucat pana acum cu ninja stiu doar sura / shamy... dau funda la cel care ma ajuta cel mai mult!

1 răspuns:
| NiGhtWolF98 a răspuns:

Unui ninja arc ii trebuie multa flexibilitate, maxim HP, aparare sabie, apare 2 maini contra war si sura. Aparare sageti si pumnal pentru ninja. Apararea sageti si diavol pentru ninja pe arc face o treaba foarte buna transformat avand un arc de lvl 30 pm 45+ sau un arc de lvl 75 pm 35+ dand la dragon chiar si 20k pe hit. Funda plss?