| jaqchirac a întrebat:

Vreau sa ma apuc de un joc de strategie cu story-line foarte complex si sa fie un rts bun, din punct de vedere al gameplay-ului (adica sa te chinui la o misiune si 3 zile daca trebuie).

Am mai jucat jocuri de strategie in genul: Warhammer (toate jocurile posibile, le-am terminat pe toate), Stronghold (toate jocurile posibile), Starcraft II, Warcraft 3, etc., asa ca daca imi puteti recomanda ceva in tipul jocurilor enumerate mai sus, ar fi super.

Dau funda raspunsului castigator.

Răspuns Câştigător
| HidroGeNn a răspuns:

Aion incearca sau pe mmohut gasesti cam oricewinking