| Luc1aN0 a întrebat:

Vreau si eu niste nume pentru metin2. Sa fie tari.

Răspuns Câştigător
| Skinnypesci a răspuns:

Pai dac esti fata : MaVrei, SoHot, SexyPisi... sau baiat : Frex, Assasinu, CrazyBoy [funda? :X]

36 răspunsuri:
| Mâncărici a răspuns:

Lucky; XstarsX; Tacker; Crack; Tim; K3ent; Spy; SpY; GuSy...

| FFabi17 a răspuns:

BadBoy////MasterX/////CoolBoyy///(sper ca ti-am fost de ajutor) fundita?

| KissYourLips a răspuns:

Daca esti fata ce zici de xXSupperGirlXx,CrImInAlIsTa,QueenGirls la sura, la samanca: XSupperBuffX TheBuff, la warr: Razboinica, Ucigatoarea,la Ninja: Asasina,Umbra iar daca esti baiat sura:TheVipera,ManaUcigatoare,in caz de esti saman :TheAngel,BloodyAngels,in caz de warr: lucianoBoss,TheBestWarriar daca esti ninja:UnmbraNoptii,Asasinul, Arcasul, Pumnalistul. Sper ca te-am ajutat imi dai plz funditabig grin

| Ioan_1062 a răspuns:

Numele asta merge la ori ce rasa de fata LayD

| žøΰмÞøΰ a răspuns:

Daca esti fata ar fi ceva XxSoRrYsOrxX daca esti baiat AnoNyM pentru war este xDemonickAx baiat xCraZyWaRx

| anonimul888 a răspuns:

Pentru war NItr0G

| TayZzZ a răspuns:

Pentru fete: TayzZz, Mezuzumy,Boisa, TechnoAuras, YncubiSS pentru baietitongueowers, Bitzu, Rocante, Avolonwinkingsper ca ti'am fost de folos

| xTremNeGative a răspuns:

Possible////Mohomby////CenTro////
Bloody///TheAngeL////Spectro////Amanita////Satisfaction////Senzation////Penetrate////DemonikGirL////Position si cam atat sper ca ti'am fost de ajutor [funda?]

| JustEdy a răspuns:

Kill0fblood

| SevenHell a răspuns:

SapatorX,DeMoNxD,IngerDigytal,Refl3x. LordHeLL.BlackShadow.SoSo12.Botyk.[Funda? :X ]

| sarpeleveninos a răspuns:

Uite frate ce a zis astia e de *** uite aici un nume : [VIP]iNnTeRzZiSxKiD

| 15lei a răspuns:

MDA SI MIE MIA FOST DE AJUTOR NUMELE CrbL2000, 1,2, 3,4, 5, ...
pentru baieti : Sura:BodYxBoy AME
GoLl AmSufletGol Bosul LuMa DjMimir Kakim MooTotol Molotof Fete: SuraBoYGirl MimAs FetitaCuminte sufletMik Puffy Nume By SttEmyx

| Banu_Sebi_1995 a răspuns:

ISeeGhostsXs Pt ninja

| andrei814 a răspuns:

Eu zic ca e un nume furmos. D3t0n4t0r pentru sura..acm pentru war..RumPelik..pt ninja..Al3rT..pt samy..BinDB(astea au fost pentru baieti acum pentru fete:sura..Lor3..ninja..Lov3Sp3eD..war..RenAt4..samy..SanDhyA sper ca ti-am fost de ajutortongue

| wLt a răspuns:

Si FullP0wer e fain.

| Alexxxss a răspuns (pentru Skinnypesci):

Esti patetic nume tari sunt Kileps; Kilien; MaxyMusS; B0olDuUura; Lalo; Eriko0

| GabrielWOW a răspuns:

Ce zici de Create4Kill sau LikeKilll pentru warlaughing

| GhostSura a răspuns:

1)EleMenT
2)WiNNteR
3)GhostKiller
4)Bombonel
5)SuRaTheBesT

| Dragos_Andrei_1999 a răspuns:

Uitele LegendX, KenzooR, CeMa, CoolBoy, si fata SexyBuff, SuraKiller, xXxKillxXx, fundita PRIMESC?big grin

| Jľ_Cöšmĺn_1985 a răspuns:

Uite frt aici niste nume: Pentru shaman: BeBeZeu Pentru Ninja: xKraddy Pentru War: LordOfDarkness Pentru sura: xCry

| EuIntreb a răspuns:

Surabig grinarkBl00D Ninja:ShadowSerpent Razboinic: DEATHzone SamanBuffALO

| Catalin_Cata_1992_Y8Yw a răspuns:

WarDatDrq AsSasinCreed KISSofDEAD, Drakucool
gheara rupf0su rupfasu tarelapat

| CostelSexosu a răspuns:

Durex. Zeldron. GodHades. InfernO
InfernaL. Arnold InColdBlood

| CostelSexosu a răspuns:

Mata. bunaciune, pornstar sexosu. gipilan

| lilPadrino a răspuns:

Pentru baiat : GhostWarrior sau WarriorGhost, SniperGhost, lIlPadrino Pentru fata : BuffRo, SexyBuff, 0SeXxY0

| teo13 a răspuns:

Saman fata:LoVe, Neferra, FataRea.Ninja fata:ZooZoole, AsaSinAta, IaMa.Sura fata:MagiX, Siria, CruellaDeVille.War fatabig grinoarEu, Razboinica, Psy.
Saman baiat:Buffer.Sura baiat:MagieNeagra.Ninja baiat:AsasinuNoptii.War baiat:AllTau, QwarrQ

Sper ca te-am ajutat!

| qPisi a răspuns:

Samy (fată) - oKenre
Samy (băiat) - Dr3amKilleR
Ninja (fată) - Pingu.
Ninja (băiat) - xTripleXx.
War (fată) - Aimee
War (băiat) - Khantos
Sura (fată) - LayD.
Sura (băiat) - KenT

| Comanita_Eduard_1996 a răspuns:

Syfon, JeToN, YoMenKay, Oxis, Orion. Astea mi-au venit primele in minte...

| xTripleXx a răspuns:

OsirisXx(WaRR)
xDoUblEXx(Ninja)
xTeDauPeJos(Sura)
TraZneT(Shamy)

Sper Ca TI-am Fost De Folos!

| XFeniX a răspuns:

Ce Zici De Un Nume De Fata: SuraSorana De War: WarVj De Ninja:FyFy De Shaman Chrom Si Cam Atat