| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste servere cs unde sa nu primesc ban/destroy din motive stupide.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| kaz3 a răspuns:

Uite aici cateva:
ptm.striketeam.ro
ptm.laleagane.ro
grasu.laleagane.ro
legends.laleagane.ro

astea sunt niste servere unde gasesti admini responsabili care nu-ti dau ban sau destroy pentru ca iai jignit...iti dau ban doar daca bagi coduribig grin
Funda?

1 răspuns:
| Neb1 a răspuns:

Afli cate servere doresti tu aici http://www.gametracker.com/search/cs/RO/?search_by=map scrii la matching ce serv vrei(g, zm sau classic) sau ce harta doresti.
PS:Daca iei ban/destroy din motive stupide, poti sa iti scoti un config.cfg si daca primesti ban/destroy intri in cstrike si inlocuiesi config.cfg cu unu nou si poti intra iar, asa se oftica tare si adminu :)) (dar asta nu functioneaza daca ai ban/destroy pe ip-u de pc). Bafta