| Catalin_Calin_1993 a întrebat:

Vreau si eu sa imi iau GTA IV Am Am Intel(R) Core 2CPU 6300 1. 86GHZ Dar cu cele 2Cpu-uri e 1.90 GHz Nvidia 9500 GT si 1G rami + am windows 7 sa imi spuneti daca imi merge macar la low sad. Funda

Răspuns Câştigător
| OctaLoL a răspuns:

O sa iti mearga la Low, cu putine FPS cei drept.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri prin aceasta aplicatie online aflii daca iti merge, eu ma insel dar lamurestete si tu.

| AlexPredi1669 a răspuns:

Nu o sa-ti mearga deoarece iti trebuie minim 4GB RAM, iar procesorul tau e mic.