| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa imi spuneti niste jocuri multyplayer online care sa aiba poveste faina dar nu prea complicata.Ideea e ca vreau sa cunosc oameni de prin alte tari si vreau sa joc cate ceva... dau fuuundabig grin

Răspuns Câştigător
| fansollo22 a răspuns:

YayuK in primul rand nu cred ca exista vreun joc online cu STORY.In al2-lea rand daca vrei sa cunosti oameni sunt o multime de jocuri gratuite in care iti poti creea un avatar si sa te plimbi prin orase, sa cunosti oameni, etc. Unul dintre ele ar fi Second Life. Sper ca o sa iti placa jocul.
Bye Bye!

1 răspuns:
| BogdyBogdan a răspuns:

Gta san andreas multiplayer sau metin