| blackboss a întrebat:

Vreau si eu un metin2 privat dar bun cu yang repede rata de exp buna etc...
sa nu fie dinamik mt2 sau mt reolution sau altele
Funda pentru cel mai bun!

Răspuns Câştigător
| IF45e a răspuns:

Ce tampeni de metinuri ii spuneti si voi ma joaca pe candylongju(italian) sau terra mistica (spaniol) terra mistica e cel mai tare iti da o arma noua la inceput din ea iti fsaci o arma numita katana sabia samuraiuluicel mai tare metin am castigat alalta ieri de 6 ori la loto.

2 răspunsuri:
| AnDrEy_4584 a răspuns:

Eu tias recomanda mt2 mondial are:rata ex 200%, yang 200%, drop200% pentru alte inf. si conturi baga adresa mea:piciu_andei

| mihaita001 a răspuns:

Ai auzit de metin2guabina :d privat