| Ilie_Stefan_1995 a întrebat:

Vreau un metin. Dati-mi un nume.

2 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Buna

Hammer MT2 SERVER 100% PVP (http://www.hammerm2.com/ ) unde te duci la npc si faci lvl 255, skilluri P, arme si armuri epice 2010-2011 (la vara vor aparea si armurile 2012) si tot ce vrei.
Intra acum! Toti playerii sunt bineveniti pe acest server. Daca ai nevoie de ajutor da-mi mesaj privat pe TPU cu id-ul tau.;]

Pa-pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar hammer?
LunaRis Online, Metin2 Fun,
Metin2 BM, Metin2 Apollo, Metin2 Light, Metin2 ValMondial, Metin2 Mondial, Metin2 Europe, Metin 2 Ro,
Metin2 Ro Speed.