| RoBeRtO_7934 a întrebat:

Ziceti-mi si mie jocuri multiplayer care sa fie distractive jucate alaturi de prieteni.(In afara de SAMP si CS)

Răspuns Câştigător
| DimaMD95 a răspuns:

Ce pot eu sati recomand dupa cum sa vede acum a esit si Mas Effect3 mullty6, Call of Duty MW3 Mulltiplayer, Battlefield 3, si mai sunt pe acolo nu cam is preainteresat eu mai mult cu Actiune

2 răspunsuri:
| XxAlexualxX a răspuns:

Mta san andreas http://mtavc.com/

| RoBeRtO_7934 explică:

Si niste jocuri multiplayer care nu au cerintele mari, stiti? Deoarece pe un prieten nu-l prea ajuta pc.