| tomita2010 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste jocuri care merg si sunt faine pentru procesor 2.50 ghz singlecore 3gb rami 512 video

Răspuns Câştigător
| adifect a răspuns:

Sant multe jocuri dar eu o sa ati spun catava cum ar fi gta san andreas,world of warcraft, need for speed, spiderman 1 2 3, si sant mai multe dar nu stiu asa de multe

1 răspuns:
| dudu_8964 a răspuns:

Need for speed care vrei tu iti merg wwe raw ultimate impact,counter strike, delta force, daca ai consola company of herous iar pe pc mariolaughing metin 2, happywwe raw legends edition si altele happy sper ca te-am putut ajuta