| Alexandra_6685 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste servare private metin2 in genul lui metin2tim dar cu king la shop, fara bug-uri sau hamachi, cel mai bun raspuns ia funtitza.

Răspuns Câştigător
| MissYMarYa a răspuns:

Orintal mt 2 otel+9 tot +9 0yang faci lvl 100 intr-o zi ai king 1 king la shop si alt armuri ai si arme epic etc tot 0 yang si iti dau si contul mu ca nul mai folosesc id : m3ssy.marya si til dau daca dai fundita?big grin

2 răspunsuri:
| DeeJayInTime a răspuns:

Incearca orientalmt2 este super fain king1, 2 posedate tot ce este in shop este la 0 yang incearca e super http://orientalmt2.ro/site/

| Andrei32132 a răspuns:

Valmondial