| bebecila a întrebat:

Ziceti-mi si mie servere de jb (cs 1.6) in limba romana

Răspuns Câştigător
| Spike001 a răspuns:

Sa ma mis pe raspunsurile voastre nu mere niciunu x(

183 răspunsuri:
| alexandru1_1275 a răspuns:

Un ip de server care se va deschide duminica 199.173.243.82:29000 cel mai tare servere de jail break! SERVER NOW

| Mihai_Gaby_1999 a răspuns:

Apucativa de ista l-am deschis astazi sper sa va placa e de zm ip: 89.44.246.14:27015

| Mihai_Gaby_1999 a răspuns:

89.44.246.14:27015 go go go go go

| Ionut2267788 a răspuns:

Sunt de ****

| Ionut2267788 a răspuns:

Ce dreakuuuuuuuuuuuuuuuu nu merg nici unu

| adriandomnul a răspuns:

Asta e cel mai tare server din lume va jur pe orce e de jb va garantez adresa este jb.alphacs.ro va veti distra

| Adminul007 a răspuns:

Jb.lunetistii.ro

| Infernal111 a răspuns:

Intrati pe 79.117.250.169:27015 e nou sv (din 2011) puteti lua si admin daca sunteti seriosi (eu sunt admin) pentru detalii add id de mass gaby_foc sau uzzy280 Distractie Placuta!big grin:X (sunt de toate pe el: palarii, panza, muzica)winkingwinking

| GMS a răspuns:

Ma intra pe Jb.AlphaCs.Ro e primul din lume uita-te si singur daca vrei sa jocio sa te ajut si eu ca is admin :d ma cheama in joc R2za@N,GMS,AcelasiEuimi tot schimb numele:d va astept bucuros pe servar

| GMS a răspuns:

Daca vreti ajutor add razvan_raven ma sa stiisti nu mai merge cu jb.alphazone.ro si-a schimbat numele intrati pe jb.alphacs.ro e pe primul loc din lume si merge sv add adresa daca nu va merge si mai vb

| HeroBlooD a răspuns:

Connect jb.gland.ro sv tare se cauta admini

| FuN1234 a răspuns:

Jb.b-zone.ro

| Alex_Alessandro_1995_tSDM a răspuns:

Connect jb.ecila.ro

| Laurentiu_Dnb_1982 a răspuns:

Ti-e greu sa cauti pe google servere cs jb? Si dai la servere cs1, 6 de la freakz.ro

| florinshmen001 a răspuns:

89.42.159.205:27015 intra este cel mai bun sv de cs original

| florinshmen001 a răspuns:

| MaNueLa2 a răspuns:

Uite unu care merge : Jb.rLz.Ro
Sau puteti sa il scrieti : jb.rlz.ro. cum vreti. =]] Eu pe asta joc.

| Caty_Catalin_1998 a răspuns:

Jb.mnx.ro
jb,anzo.ro

| EuMehZz a răspuns:

188.212.105.159:27015 - cel mai tare servar - admini de treaba! suntem la inceput... dar cu timpul vom creste GoGoGo

| D3m0N a răspuns:

Jb.xstrike.ro

| starm a răspuns:

Starjb.zapto.org

| starm a răspuns:

Starjb.zapto.org cel mai tare server jb...

| Neonul001 a răspuns:

Jb.Ecila.Ro Cel mai tare server
Daca vrei sa sucam impreuna ma numesc MaFioTull

| SasuKeEeE a răspuns:

Intrati pe jb.godplay.ro goo CAUTAM ADMIN!

| SasuKeEeE a răspuns:

Intrati pe jb.godplay.ro goo CAUTAM ADMIN!

| Lupusorul a răspuns:

Dati-mi si mie un ip de Jail Bl la inchisoare.Plisss

| server a răspuns:

Connect cs.ultramania.ro se dau admine Go Go Go

| demiru a răspuns:

Cel mai nou server de jb cavallioti.servegame.com am nevoie de player servaru ie foarte tare +cateva module noi

| demiru a răspuns:

Cavallioti.servegame.com

| drakenandrei a răspuns:

iti zic eu sv tare ::::: JB.DYNAMICSPACE.RO! credeti-ma este cel mai belea sv din lume de jb!