| sopranaCadaverica a întrebat:

Cum credeti ca vor fi afectate, din punct de vedere economic, dupa incetarea starii de urgenta, firmele de asigurari?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar cum ai vrea tu sa stim asa ceva, de unde, sa ghicim? Intreaba l pe presedintele romaniei, poate el stie.

| Simpatic a răspuns:

Dar nu doar firmele de asigurari sunt afectate si bancile, banii romanilor mai ales prin cresterea exploziva a valutei: dolari si euro! afectati vor fi si sunt si toti angajatorii (mai ales cei privati) si cate si mai cate industrii.

| Alverto a răspuns:

De fapt toți v-or fi afectați, fie că e vorba despre firme sau angajați, dolarul a scăzut, euro creste