| BUBULINA a întrebat:

Il mai voteaza cineva pe Traian Basescu?

34 răspunsuri:
| vivalavida a răspuns:

Nu, nu mi-a placut niciodata te alcolistul ala ce fain era daca era geoana acum presedinte

| Morenastyle a răspuns:

Da. il voteaza cei care ii cred minciuniile.

| tzugui_3815 a răspuns:

Pai urmatoarele alegeri la care poate candida o sa fie nu prima ci a doua sesiune de parlamentare si locale ca la prima o sa fie inca in functie.si cum o sa fie o pauza de vreo 3 ani cred in care nu o sa aiba functie publica votata, nu vad de ce nu ar iesi pe un post de deputat in nu stiu ce judet.in constanta de unde e el nu se va incumeta ca e mazare baron local.probabil chiar bucuresti ma rog...grav este ca intrebarea asta vine dupa ce acesta a obtinut al doilea mandat si tot nu venea daca nu anunta taierile pentru ca oamenii(nu romanii in mod special) sunt usor de manipulat si prostit. un exemplu minor 1 ianuarie 2010 basescu la sinaia "dragi romani la jumatatea anului iesim din criza" toata lumea ura ura! repet asta a fost un exemplu minor

| Emanuelaema a răspuns:

Nu poate deoarece e la al 2-lea mandat.
Insa daca ar putea, ar fi votat.Deoarece este mafie multa in politica asta din romania.