| anonim_4396 a întrebat:

A citit cineva seria Percy Jackson de Rick Riordan? Este pentru copii?

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Chiar pentru copii nu. Sunt carti destul de stufoase. Dar pentru adolescenti da.

| Herra716 a răspuns:

Sunt niste carti geniale care merita citite de orice copil/adolescent (cand ma refer la copil zic peste varsta de 10 ani), chiar sunt stufoase, dar merita, plus ca exista si filme.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Herra716):

Eu am 20 de ani si ma intereseaza seria, dar mi s-a zis ca e "prea de copii". laughing