| LeslieD a întrebat:

A citit cineva Transurfing Reality de Vadim Zeland?

5 răspunsuri:
| MephisFm a răspuns:

Da.
Ei bine, nu am crezut ca o sa citesc o carte care sa ma faca sa-mi pun atatea intrebari. După cum susține autorul, sensul practic al învățăturii este abilitatea de a alege în mod liber, o variantă a realității la voință prin stabilirea unui control conștient asupra intențiilor și atitudinii cuiva față de lume.
Daca vrei inca o serie de carti care te vor face sa te intrebi atatea lucruri despre lume iti recomand "The secet"

| LeslieD explică (pentru MephisFm):

Doar atat? Teoria nu valoreaza nimic atata timp cat nu e pusa in practica.

| MephisFm a răspuns (pentru LeslieD):

Cartea a facut schimbari in viata mea, atat morale cat si despre felul in care vad lumea. Ele au schimbat si modul in care actionez sau percep realitatea. Recunosc, citind cartea, am descoperit multe greseli facute in viata.

Răspuns utilizator avertizat
| MephisFm a răspuns (pentru AvalohAlyn):

The Secret. Scuze de greseala. Am o tastatura de lemn.