| Andys3u a întrebat:

Am început sa scriu o carte de dezvoltare personală gen "The Secret" care am structurat-o foarte bine după un studiu de 5 ani de zile, dacă as vrea sa o public as avea succes oare? S-ar vinde? As face profit?

Răspuns Câştigător
| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Da depinde ce ai scris in ea si continutul happy daca e narata frumos de ce nu :* spor la munca?

4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Vrei sa te credem pe cuvant?

Sincer, nu cred ca ar avea succes. E plina piata de genul asta de carti, sunt o multime scrise de specialisti, care zac pe rafturi.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Citindu-ti intrebarea, am inteles ca "The Secret" a ramas tot un secret pentru tine.

| ToKen a răspuns:

Nu. La toate intrebarile.

| AvalohAlyn a răspuns:

Salut.Cred ca trebuie sa ti-o vada/citeasca cineva de la vreo editura de carti si daca ii va placea poti sa o publici, trebuie evaluata, citita de cineva din domeniul cartilor, de la vreo editura/librarie/biblioteca..Nu stiu exact cum sta treaba.happy
Dar frumoasa initiativa ta, iti urez mult succes in asta.