| pisicutzaPOKERITZA a întrebat:

As vrea sa citesc o cate (m-am dus intr-o librarie, am luat cate carti am avut nevoie si sincer nu ma mai atrage nimic acuma) Am auzit de acest site Wattpad si voiam sa va intreb daca cumva stiti o poveste (mai multe) de orice gen, dar bune! stiti? Dau funda! P.S As mai avea nevoie (acum lucrez si eu la o poveste- pe wattpad ma numesc Effectreading.) de niste povesti mai naspa, cu greseli gramaticale, pentru ca (daca veti vizita ati intelege) scriu o carte despre asa ceva. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Iriina22 a răspuns:

''Lumea lui Evy '' este super. Sau iar ''Sub aceeași stea ''