| Tassara a întrebat:

Titluri de carti cu vampiri ( dar inventate de voi )?
Pentru o carte ce o scriu pe wattpad.

6 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

The story of vampirescu 2017. Merge si fara an

| Miss25JK a răspuns:

Daca vrei sa scrii tu o carte personal, nu ai nevoie de titlurile noastre. De obicei o carte / poveste incepe cu un titlu si se bazeaza in mare parte pe titlu. Eu zic sa iti pui mintea la contributie si sa iti gasesti singura titluri pentru cartea ta, pentru ca atunci cand cartea ta poate, poate, va deveni populara, vei imparti cu noi succesul? ( nu cred ). Nu te vei simti pe deplin satisfacuta stiind ca titlul a fost dat de un utilizator pe TPU iar cartea a fost scrisa de tine. Sunt sigura ca poti gasi singura un titlu mult mai bun decat am fi putut noi!

| NotMyFault a răspuns:

Conopida si vampiri

| Luizaaa a răspuns:

Despre ce e vorba in crtea ta? Dupa cum stii trebuie sa adaptezi titlul la continutul cartii.

| Justme111 a răspuns:

Dintr-o perspectiva de vampir.
Tha vamps
Vamipiri moderni

| taeeeex a răspuns:

Vampire blood.