| LucianXD a întrebat:

As vrea sa comand carti si manga de pe un site numit "bookdepository" insa necesita card.Inca nu am implinit varsta de 18 ani si nu pot sa imi fac unul. Exista alte solutii alternative?

3 răspunsuri:
| SerShadow a răspuns:

Am vazut ca accpeta si PayPal. Dar si acolo iti trebuie card. Cel mai practic e sa rogi pe cineva cu card/cont PayPal sa ti le plateasca

| LucianXD explică (pentru SerShadow):

Pai as putea sa fac asta insa nu prea au incredere in site-urile astea online si spun ca o sa imi iau "teapa"

| SerShadow a răspuns (pentru LucianXD):

Daca era vorba de un site care vinde pastile de marit penisul in doar 2 saptamani mai spuneam sa fie teapa, dar aici ai facut referire la bookdepository.com care nu a ajuns un distribuitor de top world wide pentru carti dand teapa, dar asta bineinteles ca nu trebuie sa ti-o explic tie ci posesorului cardului. Iti urez succes si putere de convingere happy