| Alina_2047 a întrebat:

Ati citit "The Fault in Our Stars" de John Green? Daca da, sunteti "nerdfighter"?

DFTBA

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Am citit cartea și a fost cu adevărat emoționantă. La început povestea a fost plictisitoare, dar spre sfârșit a fost o adevărată poveste. Este trist să vezi că atâția copii din lume au o boală atât de crudă precum cancerul. Am făcut și recenzia cărții, dacă vrei să o citești:
http://whispersatmoonlight.wordpress.com/......ohn-green/
Și nu știam chestia cu "nerdfighters" pentru că am citit cartea doar pentru poveste și pentru că mi s-a părut interesant subiectul. Presupun că mi-e indiferent :)