| anastasialina29 a întrebat:

Heeeiii! Cine a citit Cautand-o pe Alaska de John Green? Asa vrea sa mi-o cumpar dar nu stiu despre ce este vorba, iar nici un coleg de al meu nu a citit-o. Imi poate spune cineva?
Si ce carti imi mai recomandati de John Green? in afara de The fault in our stars big grin si daca ati putea sa-mi spuneti cate ceva din ele, daca le-ati citit puppy dog eyes Multumesc happy

2 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

De ce nu cauți un review pe net? Mult mai simplu, decât să întrebi aici.

| Oana5874 a răspuns:

Daca vrei "Cautand-o pe Alaska" de John Green poti sa o iei de aici: http://bit.ly/1tbaurY