Întrebare recomandată | ChristinaChriss a întrebat:

Au aparut cartile "Insemnarile unei pustoaice" (in romana) volumele 5 si 6 si parca mai erau 2 carti. Au aparut traduse in romana? Si daca da cam in ce orase ( Bucuresti, Iasi, Vaslui)?

4 răspunsuri:
| Reiko a răspuns:

Din cate stiam eu, doar primele 4 volume sunt traduse.

| CrazyName a răspuns:

Primele 5 volume au aparut. Pe primele 4 le gasesti prin librari. Dar 5 nu s-a auzit ca ar fi aparut, desi eu am gasit-o tradusa la Carefour in Ploiesti cu 33 lei.

| sile1 a răspuns:

A aparut si volumul 5.
Poti sa-l comanzi online aici:
http://www.cartidiverse.ro/......stete.html
Volumul 6 probabil ca o sa apara peste cateva luni...

| dianaalexia a răspuns:

Dap au aprut doar ca numai primela 5, 6 inca nu este nici macar in america fa.