| KellyGreen a întrebat:

Vreua sa imi iau cartile " Insemnarile unei pustoaice1" si insemnarile unei pustoaice 2. Are cineva aceste carti? Cum vi se par?

6 răspunsuri:
| AlexandraGabriellaLova a răspuns:

Le am si sunt super dar a aparut si a treia

| KellyGreen explică (pentru AlexandraGabriellaLova):

Serios? Eu am gasit numai 1 si 2. Poti sa imi dai un site de pe care as putea sa o comand si pe a 3'a sau macar o imagine sa vad cum arata cartea?

| AlexandraGabriellaLova a răspuns (pentru KellyGreen):

Nu stiu site, o fata cu mine in clasa o are si pe a treia. o sa o intreb de unde o are si iti spun

| JesicaT a răspuns:

Sunt niste carti foarte frumoase, trebuie sa le citesti daca iti plac benzile desenate, prtial, e genul "jurnalul unui pusti" dar e mia frumos fiindca e vorba de o fata... Nu are cum sa fi aparut 3 fiindca abia 2 a venit pe piata, deci da le poti cumpara cu incredere :*

| Bella31 a răspuns:

E foarte frumoasa prima. Si eu o vreau pe a doua.

| Guadalupe a răspuns:

Am citit prima carte si mi se pare draguta.happy