| Anonimaa27 a întrebat:

Bă voi ăștia care ați citit cartea Casa de Chihlimbar, spuneți-mi vă rog că nu sunt singura care în final ar fi vrut ca Sarah să rămână cu Richard și nu cu Jackson.

6 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Nu stiu de ce vrei sa il fi luat pe ciufutul ala, pe paranormalul de Richard. Pe Jacson trebuia sa il ia, a facut foarte bine.

| Anonimaa27 explică (pentru minrest):

Mooor ciufut loool laughing))))

| minrest a răspuns (pentru Anonimaa27):

Dar tu de ce ai fi vrut sa il ia pe celalalt?

| Anonimaa27 explică (pentru minrest):

Idk, mi se parea ca se purta mai dragut cu ea laughing)

| minrest a răspuns (pentru Anonimaa27):

Anonima, nici de asta nu esti sigura, si gata, sa-l ia pe ala. Tu asa ai decide cu cine te mariti? Citeste si tu carti mai bune, in care diferenta e data de lucruri mai solide decat o impresie. Daca vrei, citeste ''Pride and Prejudice'' de Jane Austen. Daca nu intelegi aspecte specifice vremii sau tarii, ma intrebi pe mine.

| Anonimaa27 explică (pentru minrest):

Okk mersii de sfaturi. Mai am pana la măritișwinking