| Diana_Dia_1992 a întrebat:

Buma. Imi puteti spune si mie mai multe carti de pe wattpad care sa fie asemanatoare cu dangerous love si possessive love? Mersi

Răspuns Câştigător
| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Nu le-am citit pe acelea dar iti voi da povesti de dragoste de pe wattpad care mi-au placut mult.
Seria After de Anna Todd-cartile sunt absolut geniale.
Death is my bff de Katarina E. Tonks -asta este preferata mea, se poate incadra in toate genurile.Chiar daca la inceput o sa ti se para ciudata, ofera-i o sansa, crede-ma chiar merita.
Omerta si Borgata(tot de Katarina)
Boot camp
Dorm room 210
Sunt tone de carti absolut incredibile.Cauta KatyDreams.A facut mai multe carti in care se afla o multime de carti de dragoste.Ai de unde alege.

2 răspunsuri:
| Diana_Dia_1992 explică (pentru XxXNotForKiidsXxX):

Nu am gasit cartea "death is my bff " poti sa imi zici te rog cum arata coperta?

| XxXNotForKiidsXxX a răspuns (pentru Diana_Dia_1992):

Https://www.wattpad.com/......tten-death

Asta este prima carte rescrisa.Ea a scris serioa originala cand avea vreo 14 ani si acum le rescrie.