| Ryanair8 a întrebat:

Am început să scriu o carte, iar acum as vrea sa mă ajutați cu câteva idei despre cum îmi găsesc un sponsor. M-am gândit la profesorii de la liceu însă am o diriginta care ia totul că pe o glumă și va face mișto de asta așa că întrebarea este : Cum îmi pot găsi un sponsor?

Răspuns Câştigător
| ZmeuNinja1980 a răspuns:

Cu o carte nu se face primavara, inscrie-te intr-o asociatie de scriitori ( asta costa ) laughing) nu merita efortul tinand cont ca nu este nici pe departe o carte prea buna.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sponsor pentru ce? rolling on the floor
Trimiți cartea unei edituri, o carte nu-i un film, să ai nevoie de bani pentru realizare.