| RobertoBMW a întrebat:

As vrea sa scriu o carte, dar nu prea am idei. Ajutati-ma cu niste idei, ceva despre fotbal, SF, sau trecut. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Jannah a răspuns:

Mie mi-ar placea sa citesc o carte despre fotbal, am sa iti dau o sugestie pe aceasta tema.

descrie viata unui fotbalist ( ca a fost respins de foarte multe cluburi, ca s-a dat batut, ca s-a apucat de droguri, alcool ) si pasiunea pentru fotbal a reusit sa-l aduca pe drumul cel drept.

ca a castigat tot ce se putea, ca are faima, bani, o sotie care il iubeste, un copil care devine fotbalist.

asta-i sugestia mea, mult succes cu cartea

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Propunere: scrie o povestire sau o nuvela mai întâi