| MeP a întrebat:

Am si eu o curiositate. Cate pagni are apitolul 1 din cartea Fluturii a lui Irina Binder?

4 răspunsuri:
| Gabi_Bibi_1999 a răspuns:

Cartea e la o prietena. cred ca are cam 2-4 sute de pagini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Capitolul unu?
Trei sferturi de pagină.
Serios vorbesc laughing

| AnnaaaMaria a răspuns:

Aceste cărți nu sunt organizate pe capitole... dar sunt niște porcării, nu au nicio valoare literară. Nu vă lăsați păcăliți de citatele frumoase ca să dați banii degeaba pe ele. Acțiunea în sine e doar o telenovelă ieftină

| anad a răspuns:

Cartea nu are capitole. Poate ai vrut sa stii numar de pagini: volumul 1 are 275. Volumul 2 are 318 pagini.