| Denisa314 a întrebat:

Buna as vrea sa invat limba rusa online ma poate ajuta cineva cu un program sau ceva de genu dar sa fie bine structurat.
Funda

6 răspunsuri:
| SilverF8ith a răspuns:

Http://www.busuu.com/enc/
Am invatat limba germana de aici, este un website foarte eficient cu teste cu exerciti de memorie, parti audio si etc...
Bafta!

| Denisa314 explică (pentru SilverF8ith):

E gratis sau trebuie sa platesti?

| Adinnaaaa a răspuns:

Poti sa te uiti la filme/seriale in limba rusa, eu asa am invatat engleza si spaniola. Succes! happy

| SilverF8ith a răspuns (pentru Denisa314):

In mare parte este gratis, eu cel putin nu am platit nimic si am facut mai departe singura diferenta este in testele de final care le poti da daca ai plaitit iar daca nu poti doar invata fara sa dai testele de final. Desi mie mi se pare un avantaj big grin
Bafta