| o0AnnaOo a întrebat:

Buna!
As vrea să știu dacă aveți idee de filme/cărți in care o fata sau un băiat pot comunica cu persoana iubita care a decedat, ea/el sa fie fantoma sau ceva de genul.
Sau carti cu finaluri triste cum ar fi "Înainte sa te cunosc".
Va mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

PS i love you
Ghost
MAi era c-o gagica de moare si ala se muta in apartamentu ei si comunica, sa raspunda cineva la comentariu cu numele ca imi scapa acum

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hamlet

| Adry05 a răspuns (pentru Adry05):

Hai ca am dat din intamplare de el, ultimul e Just like heaven

| o0AnnaOo explică (pentru Adry05):

Mulțumesc ????