| Teresaaa a întrebat:

ce cartii imi recomandati si mie? Prefer dragoste, drama big grin

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De gramatică, nu?

| Johanna7 a răspuns:

Buna! Iti pot da cateva exemple de carti pe care le-am citit eu si mi s-au parut foarte interesante (din aceasta categorie):
-"Prietenul nevazut" si "Suflete pereche" de Cecelia Ahern;
-"Sapte zile pentru o eternitate" de Marc Levy;
-"Miracolul" de Nicholas Sparks;
-"Johanna" de Julie Garwood;
-"La rascruce de vanturi" de Emily Bronte.
Sper sa-ti placa! Lectura placuta!happy

| AlisPretty a răspuns:

Anna Karenina
Mandrie si prejudecata

Dupa mine ti-as recomanda : Harry Potter

| suMRed34 a răspuns:

"Adam si Eva" de Liviu Rebreanu mi s-a parut cea mai frumoasa carte de dragoste."La rascruce de vanturi" de Emily Bronte este iar o alegere foarte buna. Sper sa citesti "Adam si Eva'' pentru ca este o carte minunata si sper ca ti-am fost de folos.

| Kariin a răspuns:

Memoriile unei Gheise- este o carte de nota 10. Eu am citit-o!

| oprescudorin11 a răspuns:

Maitrey de Mircea Eliade.