| Roxy_Racheta_1997 a întrebat:

Eu am inceput sa citesc o carte pe nume o minune de copil, iar in aceasta carte este vorba despre un baietel Finn care incearca sa inteleaga lumea adultilor alaturi de mama sa si sora lui vitrega Linda.Ma intrebam daca ma puteti ajuta sa gasesc alt titlu acestei carti si daca nu ati inteles povestirea mea cautati pe internet. Va roooggg!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O fi vorba de asta: https://surasulcopilariei.wordpress.com/......rck-twain/

1 răspuns:
| AnthonyWhite a răspuns:

Cand ai scris Finn ma gandeam eu ca e vorba de Huckelberry pentru ca asa ii spunea Tom Sawyer.