| AnaBubbles a întrebat:

Exista cumva o carte sau un site din care sa citesc cum este viata de printesa...Adica stiti ca exista filme cum un print se indragosteste de o fata normala si o ia de nevasta( Stiti cumva vreun film ca am uitat?). Cum e pentru e sa se adapteze. Vreau sa citesc despre asta. Ceva? Multumesc!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| dianuta99 a răspuns:

O carte buna despre asa ceva am citit pe Wattpad, Pariul iubirii.

Un film ar fi Eu si printul https://www.youtube.com/watch?v=3OinXC_Gbyc

Este in mai multe parti. Vreo 4 parca.
Sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna iti recomand Alexandre Dumas un autor exceptional el a scris multe carti din vreamea regilor si reginelor si are un stil de a povesti de te face sa te simti acolo In "Vicontele de Bragelonne" gasesti povestea asta cand un rege se intragosteste de o fata simpla dar trebuie intai sa citesti "Cei trei muschetari" si "Dupa douazeci de ani" ca sa stii ce se intampla... sper ca te-am ajutat