| marius_4362 a întrebat:

de cateva zile as vrea sa citesc o carte.in aceasta carte sa fie vorba despre o printesa care se indragosteste de un tip simplu. ceva recomandarii?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Rar mai vad un baiat caruia sa-i placa romanele de dragoste.De fapt, nu imi dau seama cand spui "printesa" daca te referi la un basm sau la o pitipoanca.Pentru ca asa numesc manelistii pitipoancele: "printese". Nu stiu ce carti as putea sa-ti recomand, pentru ca nu prea am citit carti cu printese dar Dama cu Camelii e un exemplu bun.
Bye!

2 răspunsuri:
| ionutz0116 a răspuns:

Treci pe la o librarie, mai intra prin biblioteca scolii din cand in cand

| MaslinutaAmara a răspuns:

Dama cu camelii - Alexandre Dumas (fiul), nu-i vorba de o printesa in adevaratul sens al cuvantului dar se apropie cat de cat de ce vrei tu sa citesti happy