| maddeni a întrebat:

Buna, imi place sa scriu povesti si am nevoie de niste idei.

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

Doi scheleti se trag de piele
submarin deasupra Japoniei

IDEEA de poveste valoreaza la fel de mult cat sa scrii respectiva poveste, chiar mai mult, pentru ca face diferenta intre succes si esec, iar daca ai o idee cu adevarat buna, o scrii prost si te duci la editura, aia recunosc, cat de buna ideea e, asa ca ori te ajuta sa o scrii cum trebuie ori chiar pun pe altii sa o scrie si tie iti trec doar "dupa o idee a lui maddeni"

asa ca... vrabia malai viseaza ca, gasesti idei aici!