| fanmiraculos a întrebat:

Îmi puteți recomanda câteva cărți de dragoste?

8 răspunsuri:
| devilshelp a răspuns:

Absolut Tot, Destine la limita, Stone Rider, Jurnalul unui adolescent timid, Girl Online si Girl online in turneu, Printesa de hartie, Cautand-o pe Alaska, Alegerea, Descatusare

| darkcynical232 a răspuns:

Mandrie si prejudecata de Jane Austen

| Adry05 a răspuns:

Jane Eyre
Invitatie la vals
Elevul Dima dintr-a 7-a

| Harley18 a răspuns:

Jurnalele lui Adams, Fluturi si Twilight.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Spuma zilelol, Valul pictat, Scrisoare de la o necunoscuta, Ispasire

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Există o carte care merită citită: AuslÂnder scrisă de Paul Dwswell. Succes!

| Karol1877 a răspuns:

Hermann Hesse - Lupul de stepa, este un amestec omogen intre singuratate si prima iubire... Ti-o recomand cu drag!

| PepsiGirl a răspuns:

Mândrie și prejudecată de Jane Austen, dacă aș rămâne de Gayle Forman.