| LuckyFf a întrebat:

Imi puteți recomanda un site de pe care pot comanda carti de pedagogie, psihologie, carti necesare pentru departamentul stiinte ale educatiei?
Si daca imi puteti spune cum le livrează sau modalitatea de plata pe site ul respectiv. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Incearca pe librarie.net. Tin minte ca am vazut acolo cateva. Preturile sunt ok, livrarea se face prin curier, iar plata e ramburs. Am cumparat de multe ori de la ei si sunt foarte multumit. Mi-ar trebui si mie macar una care sa trateze pedagogia, insa nu mai dovedesc sa le citesc pe cele de istorie laughing
Alte site-uri mai mult decat ok ar fi: elefant.ro, libris.ro, librariaeminescu.ro sau cele de anticariat.