| AddInNa99 a întrebat:

imi puteti spune cate pagini are romanul Maitrey de M. Eliade? Am gasit un pdf cu 80 pag. si nu sunt sigura ca e complet... (fundita)

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Http://www.elefant.ro/......64792.html

nr pg 240, depinde pentru ca pe net este scrisul mai mic si de aceea pot fi 80

daca vrei sa mai citesti ceva bun citeste aceasta lista:

www.jurnalbizar.wordpress.com/2015/03/22/carti-de-citit-intr-o-viata/

2 răspunsuri:
| CristinaDanciu a răspuns:

Romanul are 245 de pagini. Mai caută, mult succes!

| BiancaDianaaaa a răspuns:

Este complet,stai linistita! Numarul paginilor referitor la carte nu se poate estima pentru ca depinde de dimensiunea fiecareia, dar in general, cam atatea pagini sunt, deci, poti citi linistita!