| Yulia2015 a întrebat:

Imi spuneti va rog frumos un site in care pot scrie o poveste si apoi sa o public?
Am nevoie foarte mare !

1 răspuns:
| HighByTheBeach a răspuns:

Sunt de acord 1000% cu Jasmine si iti recomand wattpad-ul cu inima deschisa. Daca vrei un sfat, poti mai intii sa iti faci mai multi followeri (le dai follow unor persoane necunoscute), astfel vei putea fi sigura ca povestirea ta va fi citita. Acel timp cat o sa faci followerii poti scrie povestirea, dar nu o publica. Las-o in ciorna.
Cand publici primul capitol, da-mi si mie link-ul printr-un mesaj privat ceva. Vreau neaparat sa o citesc.
Succes happy