| Larisa94 a întrebat:

Pentru cine a citit cartile din seria Hannibal, Ce parere aveti? Merita citite?

4 răspunsuri:
| Janek21 a răspuns:

Daca planuiesti sa devi o psihopata, citeste-le. Daca planuiesti sa citesti o ectura buna, citeste-le. Daca cauti sursa de emotii, citeste-le.

| georgeslick17 a răspuns:

Daca planuiesti sa devi o psihopata, citeste-le. Daca planuiesti sa citesti o ectura buna, citeste-le. Daca cauti sursa de emotii, citeste-le.

| BlackRaven45 a răspuns:

Eu cartile nu le-am citit dar imi place serialul Haniball de pe AXN (Luni, ora 22:00). Chiar daca nu l-am citit cred ca seamana cu serialul. Daca seamana cu serialul da merita citite.As vrea sa le pot citi.

| lucastefaniibal a răspuns:

Cum sa nu?
dar daca ai vazut serialul, sa stii, cartile nu sunt ca serialul, ma refer la distributie, sunt unele modificari, cum ar fi genurile personajelor.